शुक्रबार, असार २९, २०८१

बन्दुकसँग सेल्फी खिच्दा गोली लागेर महिलाको निधन

भारतको उत्तर प्रदेशमा एक महिलाको सेल्फी खिच्ने क्रममा बन्दुकको गोलीले लागेर मृत्यु भएको छ। टाइम्स अफ इन्डियाका अनुसार २६ वर्षकी राधिका गुप्ताले ससुराको बन्दुकसँग धेरैवटा सेल्फी खिचि सकेकी थिइन्। तर गोली भरिएको बन्दुकको ट्रिगर झुक्किएर थिच्न पुग्दा गत बिहीबार राति उनको मृत्यु भएको बताइएको छ।बन्दुकको गो’लीले उनको घाँटीमा ठूलो घाउँ बनाएको थियो। अस्पतालमा उनको मृ,त्यु भएको बताइएको छ । उनले गत मे महिनामा मात्र आकाश गुप्तासँग विवाह गरेका थिए । यो घटनापछि प्रहरीले राजेश गुप्तालाई पक्राउ गरेको छ ।

 

राधिकाकी ससुरा राजेशले के प्रयोजनको लागि बन्दुक लोड गरेको भनेर अनुसन्धान भइरहेको छ। भारतमा अनुमति बिना बन्दुक बोक्न पाइँदैन।

 

 

© 2024 Classic Nepali सर्वाधिकार सुरक्षित Site By : Himal Creation || सूचना विभाग दर्ता नम्बर= 1765/076-77