मङ्लबार, असार २६, २०८१

७ महिनाको ग’र्भ लिएर नेपाल आएकी चेली’प्रेमी खोज्दै भन्छीन झुु’ठो बोलेर फ’सायो

साउन १८ सोमबार २०७८

वैदे’शिक रोजगारीका क्र’ममा कतार बस्दै आएकी एक चेली ७ महि’नाको ग’र्भ बोकेर फर्कियकी छिन झा’पा बृतामोडबाट एकजना चेली उनको खास घर इलामको दानाबारीमा हो। उनी विगत लामो समयदेखि कतारमा कार्यरत थिइन् सोही क्रममा पश्चिम् मुगुका एकजना कपुर बाम भन्ने व्यक्तिसँग उनको अ’नै’तीक स’म्बन्ध हुन गयो र अहिले उनको पे’टमा ७ महि’नाको गु’र्भ रहेको कुरा बाहिरीएको छ ।तर त्यी चेलीको ग’र्भ रहिसकेपछी बेखबर नेपाल आएर भएका र यहाँ आएर पनि बे’खबर बसेका त्यी युवालाई खोजी गर्न भनी त्यी चेली पनि नेपाल आएर आफूलाई ग’र्भ बनाउने कपुर बामको खोजी गरिरहेकी छिन् र सोही क्रममा उनी मिडियामा आइपुगेकी छिन्। उनले त्यी युवकसँग आजभन्दा नौ महिना अगाडि देखि सम्बन्ध हुँदै आएको र यस अघि पनि त्यी युवाले उनलाई औषधि खुवाएर दुई पटक जति ग’र्भ फा’ल्न लगाएका रहेछन्।

 

उनी पहिलेओ लकडाउनको बेला क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएकी थिइन् र त्यहिबेला त्यस केटाले उनलाई टिकटकमा म्यासेज गरेको थियो। त्यतिबेला उनले आफूले बिहे पनि गरेको छैन र काठमाडौँबाट पढ्दापढ्दै आएको हो र आफू परीवारको एक्लो छोरो भएको अनि एउटा बहिनी जसको बिहे पनि एकवर्ष अगाडि भएको बताएका थिए। उनीहरू सुरुसुरुमा साथीसाथीको स’म्बन्ध बनाएर बोल्दै गए।

 

उनले त्यी केटाको दाइ र उनका साथीहरूलाई समेत सोधपुछ गर्दा सबैले उसको बिहे नभएको बताएका थिए। एकदिन उनको श्रीमतीको फोन आयो र त्यी चेलीले फोन उठाइन् र कुराकानी गरिन्। क’पुरको त पहिले नै चार वर्ष अगाडि बिहे भैसकेको रहेछ र उनको एउटा दुई वर्षको छोरी पनि रहेको थाहा पाइन्। त्यतिबेला सम्म उनको पेटमा बच्चा बसिसकेको थियो र दुई महिना भैसकेको थियो।

 

उनीसँग त्यतिबेला पैसा पनि थिएन र काम नभइकन बसिरहेकी थिइन्।उनले दिदीहरूलाई पनि सोधिन् र दिदीहरूले पनि त्यस्तो छ भने औ’ष’धि खा’नु भनेर सल्लाह दिएका थिए। कपुर पनि त्योबेला नेपाल आइसकेको थियो र उनले फोब गर्दा उसले आफू काठमाडौँमै भएको र यतै आउन सल्लाह दियो। बच्चा ब सेपछी पहिले उसले आफ्नो साथीलाई फोन गर्न लगाएर फोन गरेको रहेछ तर उनीसँग औ’षधि किन्ने पैसा नभएर उनले बच्चा फा ल्न स किनन्

© 2024 Classic Nepali सर्वाधिकार सुरक्षित Site By : Himal Creation || सूचना विभाग दर्ता नम्बर= 1765/076-77